pin
Украина, Львів, ул.Промышленная 50/52 оф.11
ukraine russia
car1
Вантажні перевезення у Львіві
Транспортна компанія ТОВ ЮА Транс-Львів, надає перевезення транспортом по Україні в будь-якому напрямку. Доставками по Україні ми займаємося вже близько 15 років, і здійснюємо: автоперевезення збірних вантажів, перевезення вантажів по Україні попутно, а також і термінова доставка вантажів по Україні окремими автомобілями.
Перевезення по Україні
Перевезення вантажів від 50кг до 100тонн. Перевезення збірних вантажів, попутний автотранспорт, термінова доставка вантажів по Україні окремими авто (2т, 5т, 10т, 20т)
Міжнародні доставки вантажу
Перевезення вантажів в міжнародних напрямках: Європа (Німеччина, Польща, Італія, ін.); СНД (Росія, Казахстан, Такжікістан, ін.); Азія
Транспортна компанія ТОВ "ЮА Транс"/Львів
+38(032) 25-303-60
ua-trans@ukr.net
Львів, вул.Промислова 50/52 оф.11
* — поля, обов'язкові до заповнення

Вантажоперевезення Львів - Україна. Міжнародне перевезення вантажу

mainpic Львівська філія компанії ЮА Транс надає перевезення по Україні , надання транспортних послуг на міжнародні вантажоперевезення від 1т до 100т. вантажними автомобілями. Вантажоперевезення з Львіва по всіх містах України. Перевезення по Львівській області. Перевозимо збірні вантажі. Доставка вантажу по Україні від "дверей до дверей" - пріоритетний напрямок.

Транспортна компанія надає перевезення Україна , повинна задовольняти запитам і вимогам клієнта. це наше головне побажання до всіх співробітників нашої великої компанії. Наш парк вантажної автотехніки налічує 107 автомобілів вантажопідйомністю від 1.5 до 25 тонн. В основному це іномарки DAF, MAN. В короткий термін ми вирішимо проблему щодо перевезення в межах України, і в міжнародних напрямках.

Замовити перевезення по Україні, міжнародні перевезення вантажу - прямо сейчас !!!
тел. +38 (032) 25-303-60
Наші клієнти
  • Metro cash&carry
  • ЗАТ "Росава"
  • Банк "Фінансы и кредит"
  • ООО Екософт
  • ООО Інгул плюс
  • ЗАО "УХЛ-МАШ"
  • ...и Ви, гість:)
strip